Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/006 | 4100 Berettyóújfalu Honvéd utca 11.

Berettyóújfalui SZC Bessenyei György Technikum

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Beskó Mikulás

December 6.án a Beskó Mikulás is meglátogatta tanulóinkat

2022. dec. 6.

KERESŐ

Ifjúsági nap

A diákönkormányzat által szervezett ifjúsági napon a sportversenyek és a közösség építő főzőverseny került a középpontba. Megtelt az iskola udvara a bográcsozó osztályokkal, miközben zajlottak a foci, röpi, asztalitenisz bajnokságok, majd a kilencedikes rendészeti tanulók házibajnokságán izgulhattunk

2024. ápr. 26.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Elsősegélynyújtó verseny

Iskolánk 11. A osztályos, Beskós Angyalok csapata remek teljesítménnyel a második helyezést érte el a Magyar Vöröskereszt Hajdúszoboszló és Berettyóújfalu Területi Szervezetének összevont elsősegélynyújtó versenyén.

2024. ápr. 25.

I. Regionális Rendészeti Csapatversenyt

Újabb rendészeti megmérettetésen vettek részt iskolánk tanulói 2024. április 18-án. A Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságával karöltve rendezte meg az I. Regionális Rendészeti Csapatversenyt.

2024. ápr. 23.

Föld napja

A természettudományos munkaközösség összefogott a 9. a és 9. c osztályokkal, hogy együtt ünnepeljük a Föld napját, és elkészítsünk közösen egy fűszerkertet!

2024. ápr. 22.

„Szelfizz versekkel!”

A magyar költészet napja alkalmából meghirdetett „Szelfizz versekkel!” kihívást teljesítő tanulóink a magyar kortárs költészet néhány alkotásával ismerkedhettek meg

2024. ápr. 18.

Regionális rendészeti csapatverseny

Iskolánk először vett részt a Mátészalkai Szakképzési Centrum Budai Nagy Antal Technikuma és Szakgimnáziuma által 2024. 04. 12-én megrendezett regionális rendészeti csapatversenyen Nagykállón.

2024. ápr. 12.

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

Berettyóújfalui SZC Bessenyei György Technikum

4100 Berettyóújfalu Honvéd utca 11.

Telefon: +36 54/500-165, +36 54 / 402-094

E-mail: titkarsag@bessenyei.berettyoujfaluiszc.hu